Wczytuję dane...
Model: 2422
EAN: 5903332075249
Wysyłka od: brak. PLN
Producent: nieznany producent

Pluszowe Legowisko dla Psa i Kota 80cm – Komfort i Bezpieczeństwo dla Twojego Zwierzaka

Odkryj idealne miejsce odpoczynku dla Twojego czworonożnego przyjaciela – nasze luksusowe pluszowe legowisko, zaprojektowane z myślą o komforcie zarówno psów, jak i kotów. To legowisko to nie tylko stylowy dodatek do Twojego domu, ale przede wszystkim oaza spokoju dla Twojego pupila.

✅ 4 cm Pluszu dla Dodatkowego Ciepła

Gruby, 4-centymetrowy plusz zapewnia nie tylko miękkość, ale także dodatkowe ciepło, co jest szczególnie ważne w chłodniejsze dni.

✅ Antypoślizgowy i Odporny na Wilgoć Spód

Nie musisz się martwić, że legowisko będzie się przesuwać. Antypoślizgowy spód zapewnia stabilność, a materiał odporny na wilgoć gwarantuje długotrwałe i higieniczne użytkowanie.

✅ Miękkie Wypełnienie dla Maksymalnego Komfortu

Wypełnienie z 100% włókniny polipropylenowej zapewnia miękkość i wygodę, dzięki czemu Twój zwierzak będzie mógł w pełni się zrelaksować.

To legowisko to więcej niż zwykłe miejsce do spania – to przestrzeń, w której Twój pies czy kot może czuć się bezpiecznie i komfortowo. Wybierając nasze pluszowe legowisko, inwestujesz w zdrowie i szczęście swojego zwierzaka. Idealne dla tych, którzy chcą zapewnić swoim czworonożnym przyjaciołom najwyższy poziom komfortu i stylu.

Polecamy