Kochani! Drugi dzień naszych wspólnych przygotowań świątecznych 😀 i od razu proponuję Wam, żebyśmy WSZYSCY zostali aniołami 😀 ! Nie, nie mam na myśli nic złego, a wręcz przeciwnie! Grudzień to szczególny czas- możemy wtedy bardziej otworzyć swoje serca na drugiego człowieka- stać się czyimś aniołem.

Mam nadzieję, że szczególnie na Boże Narodzenie, wysyłacie świąteczne kartki. A gdyby zrobić/ dokupić jeszcze jedną, dwie, może kilka i wysłać je do kogoś, kogo nie znamy? Brzmi dość enigmatycznie, ale już wyjaśniam. Od kilku lat w Polsce działa akcja „Wylosuj Anioła- zostań aniołem stróżem dziecka z oddziału onkologicznego”.

Akcja polega na tym, żeby wysłać kartkę, list do dziecka, które jest bardzo chore. Możemy ciepłym słowem wesprzeć dzielnych pacjentów. Na czym polega akcja? Wysyłamy kartki na adres: FUNDACJA „GDY LICZY SIĘ CZAS” UL. NOWY ŚWIAT 30a/ 6 20-418 LUBLIN. Należy zaznaczyć dla kogo jest ta kartka- chłopca lub dziewczynki. Dzieciaki same losują kartki. Napiszcie kilka słów wsparcia, możecie napisać coś o sobie, zostawić adres zwrotny. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, to zerknijcie na stronę akcji na facebooku- https://facebook.com/wylosuj.aniola/ . To naprawdę proste i piękne 😀 !

Piszę i tym już na samym początku grudnia, ponieważ wszyscy wiemy, że to czas intensywnej pracy listonoszy, a byłoby cudownie, gdyby kartki doszły na czas 😀 .

My już mamy gotowe kartki i listy 😀 – kto z nami tworzy „aniołkową” armię 😀 ? Ogromnie liczę, że jak najwięcej z Was włączy się do tej cudownej akcji.

Wieczorkiem dodam zdjęcia, jak wrzucamy listy do skrzynki, żeby nie było wątpliwości 😀 .

Całujemy Was, kochane Anioły 😀 !

Ania&Chłopaki

Written by ania.chrzanowska

Leave a Comment