Tłumaczą się winni, więc ja nie będę wyjaśniać, dlaczego znów cicho było 🙂 … Nie, no żartuję, po prostu jak wspominałam we wcześniejszym wpisie- przeprowadzamy się do Gdańska- stąd taka pustka.
Troszkę połączę naszą przeprowadzkę, Dzień Mamy i Dzień Dziecka, z naciskiem na to ostatnie święto :).
Zacznijmy od tego, że wszyscy jesteśmy podekscytowani tym, że będziemy mieszkać nad samym morzem 🙂 ! Dosłownie mamy 50 metrów do plaży!!! Nasza Ambra też cieszy się baaardzo! Na plaży szaleje jak szczeniak! A za chwilę skończy 5 lat (chyba jakaś imprezka się szykuje 🙂 ).
Zdajemy sobie sprawę z tego, że w sezonie będzie mnóstwo ludzi, będzie dosyć głośno, ale jakoś te 2 miesiące wytrzymamy 🙂 .

Tydzień temu był Dzień Mamy 🙂 . Od mojego Synka dostałam śliczne serduszko, które samodzielnie wykonał przy użyciu pisaka 3D. Zdjęcia nie mam, bo chcę oprawić to serduszko w ramkę i wtedy pokażę je w pełnej krasie 🙂 . Ale do tego serduszka było też pyszne śniadanko 🙂 …

No a teraz prawdziwe SZALEŃSTWA ! 🙂 Dzień Dziecka 🙂 !!! Przesyłam gorące całusy dla wszystkich Dzieci! Tych dużych też, bo swoje wewnętrzne dziecko należy pielęgnować także 🙂 . Chciałam, żeby wyszły ładne zdjęcia, dlatego robiłam je aparatem Karola. Filmki nawet nagrałam, ale wolałabym je akurat zachować dla nas. No i Karol, robiąc „porządki” w swojej galerii, wywalił kilka fajnych fotek…zostały tylko 2… Cóż… Musicie uwierzyć, że zabawa była naprawdę niesamowita! Karol lubi oglądać kanał p. Agnieszki Grzelak- „Japanazjadam”, dlatego postanowiliśmy zrobić Mu niespodziankę i kupiliśmy zestaw do robienia pizzy 🙂 . To są oczywiście miniaturki prawdziwych potraw, ale samo przyrządzanie ich to prawdziwe szaleństwo 🙂 ! Do tego były fasolki z Harry’ego Pottera o różnych smakach i Kit Kat z polewą z zielonej herbaty. To miał być taki „kreatywny” zestaw, który poza testowaniem smaków sprawi nam dużo frajdy. I faktycznie tak było! śmialiśmy się i ekscytowaliśmy, smakowaliśmy… Było naprawdę szaleństwo!
Takie zestawy i „smakołyki” można już kupić w różnych sklepach stacjonarnych, takich z „kuchnią z całego świata” lub na allegro. To żadna reklama, my po prostu pomyśleliśmy, że można spróbować, co nam wyjdzie. Może być to też ciekawa propozycja „zabawy” na jakieś przyjęcie urodzinowe dla dzieciaków 🙂 .

My czujemy już wakacje! Jeszcze tylko parę dni w szkole i WAKACJE!!! Pozdrawiamy z cudnego Gdańska!!!
Ania& Chłopaki& Ambra

Written by admin

    2 komentarze

  1. ~Leseratte Lipiec 5, 2017 at 12:30 pm Odpowiedz

    Już w kilku miejscach widziałam takie paczuszki, ale raczej nie wzbudzały mojego zaufania. Teraz wiem, że jakby co można je spokojnie kupić…i zjeść!

    • ania.chrzanowska Lipiec 11, 2017 at 11:54 am Odpowiedz

      Gdybym potrafiła mówić po japońsku, to pewnie skład takiego zestawu dokładnie bym wybadała ;). Cóż, ponoć są to zestawy dla dzieci i producent zapewnia o odpowiednich składnikach, ale jakiś zapas rezerwy do tego trzeba mieć :). W końcu takie „gotowanie” nie odbywa się codziennie, a zabawa jest naprawdę „fajowa” :)! Pozdrawiam:)!

Leave a Comment