Dziś ostatni wpis z serii „Wielkie odliczanie”… Dziękuję wszystkim 😀 !
Tym pięknym, krótkim wierszykiem życzę Wam wspaniałych Świąt!!!
„Jaka Wigilia, taki cały taki cały rok”- hołdując tej zasadzie,pojechaliśmy do naszej Lubonii (żeby jak najczęściej tam zaglądać 😛 )- a Karol, to nawet na hulajnodze zasuwał 😛 – to prezent od Mikołaja, który dostał troszkę wcześniej :D…

Dziś też ostatnie zadanie a kalendarza adwentowego- dziś dzień gier 😀 ! Ja gotowałam w kuchni pierogi, a Chłopcy grali 😛 …
Grali też w UNO, no i Remek przegrał 😛 ! „Gena nie wydłubiesz”, bo zazwyczaj to on wygrywał, ale widać przyszedł moment, że na syna to przeszło 😛 !
Zaraz jedziemy do moich Rodziców na Wigilię… Mogę też zdradzić już, jaki specjalny prezent zrobiłam dla Karola, Jasia i Marcela- napisałam dla nich „książkę”- opowiadania świąteczne, których bohaterami są oni sami. Chciałabym to wydać, ale teraz już nie zdążę. A właściwie, to za bardzo się tym nie martwię, bo ostatni- wigilijny rozdział muszą uzupełnić z rodzicami 😛 i wtedy będzie gotowa książeczka 😀 . Sprawiło mi to duuużo frajdy. Mam nadzieję, że im też 😀 .
Do zobaczenia już niedługo, ale po Świętach…

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Ania…
P.S. Czy ktoś jest na tyle uważnym czytelnikiem, że zobaczy, jaką „zagadkę językową” mają wszystkie wpisy z Adwentu?… Może podpowiem, że trzeba Czytać pierwsze litery tematu każdego wpisu…
Całusy!
Ania

Written by admin

  4 komentarze

 1. ~Leseratte Grudzień 26, 2016 at 12:02 am Odpowiedz

  Przy UNO można stracić poczucie czasu…
  Taka książka to musi być świetny prezent! Bardzo, bardzo ciekawy pomysł. Na pewno prezent był udany.

  Przyznaję się bez bicia, że nie wiem, jakie jest rozwiązanie zagadki. Pogubiłam się w postach :/

  • ania.chrzanowska Grudzień 26, 2016 at 7:21 pm Odpowiedz

   Mam nadzieję, że uda mi się wydać tę książkę, nawet tak dla własnych zbiorów. Niestety nie zdążyłam na Święta z tym pomysłem, bo trwa to bardzo długo… A poza tym- ostatni, wigilijny rozdział- Chłopcy (a właściwie ich rodzice 😛 – bo Jaś ma 3 lata, a Marcel 1,5 roku) muszą napisać sami 😀 .
   A hasła są 3- ZIMA, ADWENT i BOŻE NARODZENIE 😀 . Ale dziękuję gorąco za zaangażowanie 😀 . Jest mo ogromnie miło, kiedy widzę, że ktoś do mnie zagląda 😀 !
   Miłego świętowania 😀 !
   Pozdrawiam cieplutko!
   Ania

 2. ~Beatrycze Grudzień 27, 2016 at 4:01 pm Odpowiedz

  Jak ja bym dostała taką książkę, to chyba bym się popłakała ze wzruszenia. Już taka ze mnie jednostka. 🙂

  • ania.chrzanowska Grudzień 27, 2016 at 6:07 pm Odpowiedz

   Ojej..dziękuję 😀 ! Karol był dumny, że został „bohaterem literackim” 😛 . A Jaś i Marcelek są na razie za mali, ale mam nadzieję, że czytanie tej książeczki przyniesie im wiele radości 😀 (no, na razie to rodzice będą im czytać ). Moje rodzeństwo i ich „drugie połóweczki” byli bardzo wzruszeni… Cieszę się ogromnie, że mogłam im sprawić tyle radości.
   Buziaki!
   Ania

Leave a Comment